Pages Menu
Meble od A do Z
Categories Menu

Meble łazienkowe Warszawa

Łazienka, nawet niewielka, powinna charakteryzować się wygodą i komfortem użytkowania. Dobra aranżacja wnętrza zwiera w sobie sprawne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Właściwe umeblowanie łazienki jest kwestią równie ważną, jak urządzenie praktycznej kuchni czy sypialni.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem mebli łazienkowych – podczas realizacji powierzonego nam zlecenia bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Doradzamy również, jakie płytki najlepiej wybrać, jak rozmieścić urządzenia sanitarne, instalacje czy oświetlenie. Ponieważ nasza firma zlokalizowana jest w Kielcach, oferujemy Państwu usługi w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach, gwarantując jednocześnie wysoką ich jakość.

Meble, które znajdą Państwo w naszej ofercie produkowane są z trwałych i wodoodpornych materiałów o wysokiej jakości, co zapewnia im długotrwałą żywotność.

W zależności od tego, jaki rodzaj i charakter mają zamawiane meble, przy ich tworzeniu wykorzystujemy wszystkie możliwe materiały, m.in. płyty MDF, tworzywa sztuczne, marmury, szkło czy metal.
Wykonujemy:

  • szafki łazienkowe stojące lub wiszące,
  • szafki z lustrem,
  • zabudowy.

Podejmiemy się realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego projektu meblowego.

Meble łazienkowe przykładowe realizacje

Zobacz wszystkie realizacje