Pages Menu
Meble od A do Z
Categories Menu

Meble łazienkowe Kraków

Łazienka, tak jak wszystkie inne pomieszczenia znajdujące się w naszym domu czy mieszkaniu, powinna charakteryzować się wygodą i komfortem użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki cieszącej oko.

W naszych realizacjach łączymy piękno z ergonomią, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń, dzięki którym przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru. Naszym Klientom oferujemy również doradztwo, w zakres którego wchodzi m.in. pomoc przy wyborze płytek, rozplanowaniu urządzeń sanitarnych, instalacji czy oświetlenia. Nasza firma zlokalizowana jest w Kielcach – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne ceny przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości wykonywanych usług.

Meble łazienkowe wykonujemy tylko z trwałych i wodoodpornych materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu cechuje je długa żywotność.

Biorąc pod uwagę, jaki rodzaj i charakter mają zamawiane przez Państwa meble, wykorzystujemy wszystkie dostępne materiały, takie jak płyty MDF, tworzywa sztuczne, marmury, szkło czy metal.
Tworzymy:

  • szafki łazienkowe stojące lub wiszące,
  • szafki z lustrem,
  • zabudowy.

Realizujemy wszystkie, nawet najbardziej śmiałe projekty meblowe.

Meble łazienkowe przykładowe realizacje

Zobacz wszystkie realizacje