Pages Menu
Meble od A do Z
Categories Menu

Meble do sypialni / szafy wnękowe / garderoby Warszawa

Zdrowy sen jest tym, co sprawia, że mamy energię do działania w ciągu dnia. Wygodne łóżko i komfortowa przestrzeń pomogą nam prawidłowo odpoczywać. Również ważna jak ergonomia jest estetyka wykonania, która cieszy oko.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem kompleksowego wyposażenia sypialni. Aranżujemy wnętrza tak, by odpowiadały Państwa potrzebom i wymaganiom. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne szafy, zarówno wolnostojące, jak i wnękowe, w których zastosować można drzwi uchylne i przesuwane. Tworząc je wykorzystujemy systemy prowadnic sygnowane przez renomowane firmy. Gwarantujemy ciche i bezpieczne użytkowanie, każdego dnia.

W zależności od Państwa gustu oferujemy szeroką gamę wzorów, z których wykonywane są fronty mebli. Istnieje możliwość łączenie ze sobą różnych rodzajów i kolorów wypełnienia, co daje kolejne rozwiązania.

Produkujemy łóżka, szafki nocne i wiele innych mebli sypialnianych, jesteśmy również otwarci na Państwa indywidualne propozycje. Ponieważ nasza firma znajduje się w Kielcach jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, przy jednoczesnej gwarancji fachowej i szybkiej realizacji zleceń.

Szafy, garderoby przykładowe realizacje

Zobacz wszystkie realizacje