Pages Menu
Meble od A do Z
Categories Menu

Jak działamy?

  • Kontakt

Indywidualne podejście do Klienta i elastyczność są priorytetami w naszym działaniu, dlatego zanim podejmiemy się zlecenia, chcielibyśmy dowiedzieć się jak najwięcej o Państwa oczekiwaniach. To właśnie dzięki zapoznaniu się z sugestiami będziemy w stanie stworzyć projekt spełniający Państwa potrzeby i przygotować jego wstępną wycenę.
Na każdym etapie współpracy służymy pomocą – jeżeli nie są Państwo zdecydowani, jak zaaranżować wnętrza, przedstawimy kilka naszych propozycji i wspólnie zadecydujemy, która z nich będzie najbardziej odpowiednia.

  • Projekt

Gdy zadecydują Państwo, która wizja jest Państwu najbliższa, przystępujemy do sporządzenia projektu komputerowego i jego wizualizacji, a następnie wykonujemy szczegółową wycenę usługi. Po ostatecznej akceptacji projektu ustalony zostaje czas jego realizacji, podpisana umowa oraz pobrana zaliczka.

  • Transport i montaż

Dla Państwa wygody termin montażu mebli dostosowany będzie tak, by był jak najbardziej komfortowy w odniesieniu do prowadzonego trybu życia czy godzin pracy. Po wykonanym zleceniu podpisujemy protokół odbioru. W naszej ofercie znajdą Państwo również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Państwa zadowolenie jest naszym głównym celem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas meble służyły Państwu jak najdłużej.